nr 493 6791
Böcker
Svenska Kulturbilder 1-12 + 1-12 i 6 band [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 29 oktober 2007 kl 16:51:25
Tid |
Kund |
Bud |
27/10 12:14:52
150 kr
28/10 20:25:07